Matrox RT.X100

matroxRT.X100 jest pierwszym z nowej generacji produktów Matrox’a który oparty jest o technologię Power X – nowa architektura, która wykorzystuje rosnącą moc twojego procesora wraz z eksplodującą wydajnością dedykowanego sprzętu dla nieliniowej edycji w czasie rzeczywistym.

Cena oraz unikatowe rozwiązania niedostępne w innych kartach edycyjnych w tej klasie powodują że Matrox RT.X100 jest idealny do obsługi firm, video filmowców, studii projektowych, edukacji i twórców filmów cyfrowych.

Pakiet Matrox RT.X100 zawiera pełną wersje Adobe Premiere 6.5. Dostajesz pełnej jakości, pełnej rozdzielczości, bez kompromisową edycję w czasie rzeczywistym w cenie porównywalnej lub nawet niższej niż inne tylko programowe aplikacje edytujące w czasie rzeczywistym. Połączenie Matrox RTX.100 i AP dostarcza dużo większych możliwości edycji i produkcji w czasie rzeczywistym niż te które otrzymujesz z samym oprogramowaniem.
• Efekty programowe działające w czasie rzeczywistym włączając korekcje kolorów w czasie rzeczywistym, kluczowanie chroma i luma i działająca w czasie rzeczywistym kontrola tempa (motion control)
• Szeroki zestaw efektów opartych na Matrox Flex 3D – efekty działające w czasie rzeczywistym & przejścia w 14 różnych kategoriach
• Elastyczność i moc połączone w 16 efektach czasu rzeczywistego z pełną kontrolą klatek kluczowych.
• Pełny zestaw wysokiej jakości narzędzi do akwizycji i dystrybucji, łącznie z wyjściem cyfrowym, przechwytywaniem w MPEG-2 i kodowaniem dla autoringu DVD działającymi w czasie rzeczywistym.
• Kompletny zestaw narzędzi do produkcji cyfrowego video oferujący wiele profesjonalnych cech.

Więcej o technologiach video na www.show-box.eu.

Elektronika moje hobby czyli komputery i majsterkowanie dla mniej-więcej zaawansowanych.